Лепбукінг.


Лепбукінг. Інтерактивний лепбук.

Нова українська школа вимагає від сучасного вчителя нових підходів до навчання дітей, нових форм і методів роботи, нестандартної подачі навчального матеріалу. Одним з ефективних, цікавих, новітніх методів організації навчальної діяльності з молодшими школярами є лепбукінг.
Лепбук – це книга або папка будь-якої форми та з будь-якої теми, з вкладеними у неї оформленими у оригінальний спосіб різноманітними міні книжками, віконечками, малюнками, іграми. В контексті завдань STEM освіти, лепбук на нашу думку покликаний розвивати допитливість і, пізнавальну мотивацію та навчальну активность. Крім цього, завдяки міждисциплінарному підходу STAM освіта розвиває уяву, творчу ініціативу, у тому числі мовленнєву. Надає можливість вибору дітьми матеріалів, видів роботи, учасників спільної діяльності. Створення умов для участі батьків у спільній навчальній діяльності.
Картинки по запросу "лепбук у початкових класах"  Картинки по запросу "лепбук у початкових класах"Картинки по запросу "лепбук у початкових класах"
 

ВИКОРИСТАННЯ ЛЕПБУКУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ 

ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ У ШКОЛІ

У поєднанні з технологією доповненої реальності лепбук дає можливість покращити усвідомлення теоретичного матеріалу, деталізувати та ілюструвати його, що сприятиме підвищенню пізнавальної діяльності та розвитку творчого мислення.
Для ефективного вивчення даної теми доцільно запропонувати учням виконати колективний проект на тему «ТАЄМНИЦІ ВОДИ» із використанням лепбуку з доповненою реальністю.
Для більш глибокого розуміння теми "Вода" пропоную застосовувати леппбук «Таємниці води» із безкоштовним мобільним додаток LiCo.STEM, який можна завантажити з загальнодоступного ресурсу Google Play Market.
Додаток у парі  із лепбуком дає можливість побачити майже справжні молекули води, льоду, пари просто у себе на столі.  Такий спосіб сприймання інформації краще засвоюється і дозволяє більш детально зрозуміти структуру молекули води у різних агрегатних станах.
Для формування практичних навичок під час вивчення даної теми учням пропонується виконати такі експерименти: дослідження поверхневого натягу, капілярного ефекту та методів очистки води.
Досліди візуалізуються на телефоні чи планшеті за допомогою мобільного додатку (на платформі Android) для візуалізації хімічної будови води та відтворення відеоматеріалів лабораторних дослідів, які можна використати вчителю та учням для ефективної підготовки до вивчення тем природничого циклу та проведення лабораторних дослідів в початковій школі. У розробленому лепбуку об’єкти, відтворювані за технологією AR мають відповідну помітку , про що є вказівка на звороті лепбука.
При наведенні мобільного пристрою з встановленою програмою на малюнок з спеціальним позначенням "AR" Ви зможете побачити вигляд молекули води у різних агрегатних станах (пара, рідина, лід), а також відтворити відео цікавих дослідів з водою. Відео створені з чітким поясненням всіх дій.
ПОСИЛАННЯ НА ЕЛЕКТРОННУ ВЕРСІЮ ЛЕПБУКУ
Лепбук «ТАЄМНИЦІ ВОДИ» з технологією доповненої реальності можна завантажити за посиланням:


Немає коментарів:

Дописати коментар